
Алмазний диск 125 мм для різання та шліфування плитки, грес, граніту, мрамору та ін.
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1031F
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск 125 мм для різання та шліфування плитки, грес, граніту, мрамору та ін.
125мм пильний диск для п для різання та шліфування порцелянової плитки, граніту, мармуру
Характеристика: подвійне призначення Cutting-Angel шліфувальне алмазне пильне полотно, особливий акцент на одній стороні X висота зубів становить 20 мм, можна використовувати для шліфування керамічної плитки під кутом. Зуби X забезпечують швидке та плавне різання, допомагають охолодити та вивести пил.
Розмір:
Діаметр = 125 мм,
Отвір = 22,23 мм
Товщина сегмента 1,8 мм
Висота передньої частини ромба становить 20 мм
Висота задньої частини ромба становить 10 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henna Industries |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ, Шліфування |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Цегла, Плитка, Кераміка, Керамічна плитка, Граніт, Керамограніт, Мармур |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴


