
Насадка бавовняна (жовта) полірувальна 1 шт для гравера, Dremel, бормашінка.
28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10413F
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка бавовняна (жовта) полірувальна 1 шт для гравера, Dremel, бормашінка.
Специфікація
Насадка бавовняна полірувальна 1 шт для гравера, Dremel, бормашінка.
Підходить для ювелірних виробів, пресформи, медичного обладнання,
електронні плати, декоративна трубка з нержавіючої сталі, антична бронза,
меблі, пластикові вироби і високоточні деталі тонкої поліровки.
товщина полотна близько 6 мм 16-шарове полотно
матерчатий круг діаметром 22 мм
діаметр хвостовика 3 мм,
загальна довжина хвостовика 34 мм
ступінь твердості: жовтий --твердий .білий --середній.Вибілений --м'який
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jampex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 34 мм |
| Довжина хвостовика | 28 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Діаметр хвостовика | 2.3 мм |
| Матеріал | Бавовна |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь, Скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Коло |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴






