
Насадка 30 мм по металу, дереву, пластику для реноватора, мультиинструмента, PMF
188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 45рр
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка 30 мм по металу, дереву, пластику для реноватора, мультиинструмента, PMF
Технічні характеристики:
Матеріал: Високовуглецева сталь
Розмір: 30 мм/0,79 дюйма
Довжина - 40 мм
Колір: чорний
Найкраще для різання: метал, дерево, ламінати, пластмаси, гіпсокартон,скловолокно, углепластике, . Максимум. глибина 40 мм
Посилка включає:
1 шт.. коливний пиляльний диск
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Біметал |
| Обробка матеріалу | Дерево, Гіпс, Алюміній, Пластик, М'який пластик, Метал, Скловолокно, Металевий профіль, Ламінат, Графіт, Латунь, Кольоровий метал, Мідь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴

