Металевий 3D-пазл Piececool Танк Т-34
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
Металевий 3D пазл "Танк Т-34" є масштабною моделлю знаменитого радянського танка.
Радянський танк Т-34 проводився з 1940 по 1958 рік. Хоча його броня та озброєння були перевершені пізнішими танками Другої світової війни, він часто вважався найбільш ефективним, дієвим та впливовим проектом Другої світової війни.
Розмір зібраної моделі: 7.5×4×3 см.
Характеристики Металевий 3D-пазл Piececool Танк Т-34 (3DJS068)
Тематика Військова техніка
Вік 14 років
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 2 мм |
| Довжина паковання | 160 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тематика | Військова, історична |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Ширина паковання | 120 мм |
- Ціна: 324 ₴



