
Металевий 3D-пазл конструктор 3D-пазл Танк M1 Abrams
324 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1070F
Металевий 3D-пазл конструктор 3D-пазл Танк M1 Abrams
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
Металевий конструктор 3D-пазл Танк M1 Abrams
M1 Abrams - основний бойовий танк США, що серійно випускається з 1980 року.
Стоїть на озброєнні армії та морської піхоти США, а також збройних сил Єгипту, Австралії, Марокко та ряду близькосхідних держав.
Названо на честь генерала Крейтона Абрамса.
М1 «Абрамс» нині одна із найважчих танків, його бойова маса перевищила 62 т.
Започаткував використання цілого ряду новаторських рішень, включаючи комп'ютерну систему управління вогнем та роздільне зберігання боєзапасу з використанням вишибних панелей.
Тематика Військова техніка
Матеріал деталей – метал, що збираються без клею.
Характеристики:
- Кількість аркушів: 2
- Рівень складності: середній
Розмір зібраної моделі: 10,5 x 3,5 x 3,5 см
Вік 14 років
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова, історична |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 2 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 324 ₴