
Полірувальні насадки 100 шт набір для гравера DREMEL, бормашинки, дрилі та ін
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100п
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полірувальні насадки 100 шт набір для гравера DREMEL, бормашинки, дрилі та ін
Можна використовувати з електричними дрилями, Електричні шліфувальні машини або іншими поворотними інструментами.
Форма голови: штучна шерсть, метал
Основний Колір: білий
Грит: 2000
Голова Розміри: (діаметр) 10 мм 8 мм 6 мм 5 мм 4 мм
Розмір хвостовика: мм 3 мм/1/8 дюйма (діаметр), мм 27 мм/1,06 дюйма (Приблизно довжина)
Загальна довжина: 41 мм-мм 43 мм/1,6 дюйма-1,7 дюйма
Кількість - 100 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jamicon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насадка |
| Матеріал | Повсть |
| Діаметр | 10 мм |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Матеріал втулки | Метал |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Скло, Нержавіюча сталь, Сталь, Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴

