
Металевий 3D-пазл Metal "Піратський корабель Black Pearl"
324 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1094F
Металевий 3D-пазл Metal "Піратський корабель Black Pearl"
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
розмір зібраної моделі: 9,5х9х7,5 см.
Вік 14 років
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 3 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 117 мм |
- Ціна: 324 ₴


