
Мультиінструментальна, осцилювальна пила — лезо EZARC Extra-Long Reach для дерева та
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102р
Мультиінструментальне, осцилююче пила - лезо EZARC Extra-Long Reach Arc Edge CRV Clean Cut для дерева та пластику.
【Дизайн із вигнутою технологією】 Лезо інструмента, що коливається, має інноваційний дизайн із вигнутою технологією, що забезпечує кращий контроль і забезпечує плавне та точне глибоке різання. Завдяки збільшеній довжині різання 60мм і направляючою глибини багатофункціональне лезо забезпечує точні глибокі різи.
【Довгий розріз】 Багатокомпонентні набори дерев’яних лез із розширеним охопленням надають користувачам 60 мм для роботи, що робить їхні розпили більш ефективними та послідовними. Ідеально підходить для великих досягнень і глибоких різів у вузьких місцях, покращуючи виконання роботи на 100% швидше.
【Японські зуби з потрійним шліфуванням】 Завдяки дворядним японським зубам із потрійним шліфуванням ефективне осцилююче лезо мультитулу забезпечує надзвичайно чисту та швидку поверхню різання для вашого проекту з обробки дерева.
【Відповідне застосування】 Осцилююче лезо ідеально підходять для різання деревини (наприклад, для встановлення вентиляційної решітки); Вирізання виїмки в елементах меблів (наприклад, для забезпечення доступу до розетки); Відрізання дерев’яних компонентів (наприклад, дюбелів, шипів) врівень за потрібною довжиною.
【Універсальна сумісність】 Наші швидкороз’ємні багатофункціональні леза з системою універсального інтерфейсу сумісні з більшістю брендів осцилюючих інструментів на ринку, таких як Dewalt, Diablo, Milwaukee, Rockwell, Craftsman тощо.
ПРИМІТКА. Не рекомендовано для системи інтерфейсу starlock.
Оновіть свої проекти за допомогою EZARC curved-tech осцилюючих пильних полотен із японським зубом для надзвичайної ефективності та результатів.
У 2 рази вища швидкість різання
Надзвичайно чисте та швидке різання
Подовжений дизайн 60 мм
Легко оновлюйте свої розрізи та без зусиль досягайте тісних місць
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezarri |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Гіпс, Гіпсокартон, Дерево, М'який пластик, Пластик, Фанера |
| Застосування оснастки | Пиляння, Різання |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 250 ₴



