
Мультиінструментальне, осцилююче пила - лезо EZARC Arc Edge для дерева та пластику.
212 ₴
- Готово до відправки
- Код: 104р
Мультиінструментальне, осцилююче пила - лезо EZARC Arc Edge для дерева та пластику.
[Міцні та довговічні] Ці осцилюючі леза багатофункціонального інструменту виготовлені з високовуглецевої сталі та біметалу M42, міцні та довговічні, мають високу твердість та міцність, стійкі до іржі та зносу, їх нелегко зламати та деформувати. Гострі зуби забезпечують чудову ефективність різання, що робить вашу роботу легшою та швидшою.
[Дизайн Arc Edge] Наше лезо багатофункціонального інструменту має вигнутий край, завдяки чому лезо має сильнішу контрольну силу та забезпечує плавне та точне різання. Це осцилююче лезо інструменту пропонує стандартну глибину різання, а також має шкалу глибини для точних врізних різів.
[Широка сумісність] Осцилююче лезо має універсальний інтерфейс, що робить його сумісним з більшістю осцилюючих інструментів на ринку. Перед покупкою переконайтеся, що він підходить для вашого інструменту. Ці леза мультитулу дуже гострі, будьте обережні, користуючись ними.
.
[Широке застосування] Багатофункціональне лезо можна використовувати для різання деревини, пластику, гіпсокартону тощо, і воно має широкий спектр застосувань, наприклад, будівництво будівель, оздоблення будинків, різання дверних рам, деревообробка, саморобна деревина ремесла та багато іншого, достатнього для задоволення різноманітних потреб різання.
Ширина пилы – 34 мм.
Погружная длина – 40 мм
Толщина -1 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezon Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Застосування оснастки | Пиляння, Різання |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 212 ₴



