
Набір кругів полірувальних, абразивних, гумових 7шт для гравер, бормашінка Dremel
317 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 1091D
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір полірувальних кругів 7шт+ тримач
Використовуються для робіт пов'язаних з шліфуванням, поліруванням різноманітних поверхонь, таких як метал, пластик, скло, камінь ...
Застосовується для фінішного шліфування, полірування різноманітних поверхонь.
Тип - Насадка
Вид обробки - полірування / шліфування
Матеріал - гума з абразивним зерном
Зовнішній діаметр: 22 мм
Діаметр отвору: 2 mm
Товщина: 3 mm
Комплектація:
Коло полірувальне - 7 шт
Тримач - 1 шт
В наявності є інші матеріали схожої тематики питання задавайте на скриньку
Використовуються для робіт пов'язаних з шліфуванням, поліруванням різноманітних поверхонь, таких як метал, пластик, скло, камінь ...
Застосовується для фінішного шліфування, полірування різноманітних поверхонь.
Тип - Насадка
Вид обробки - полірування / шліфування
Матеріал - гума з абразивним зерном
Зовнішній діаметр: 22 мм
Діаметр отвору: 2 mm
Товщина: 3 mm
Комплектація:
Коло полірувальне - 7 шт
Тримач - 1 шт
В наявності є інші матеріали схожої тематики питання задавайте на скриньку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Y&B |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 3 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 2 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Матеріал | Гумово-пластикова зв'язка з абразивним зерном |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Колесо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴/комплект
