
Металевий 3D пазл 3D Imperial Star Destroyer.
336 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1100к
Металевий 3D пазл 3D Imperial Star Destroyer.
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
«Імперський зоряний руйнівник» - це клас бойових міжпланетних кораблів в космічній сазі "Зоряні війни". Їх розмір - близько 19 кілометрів. Руйнівники використовувалися Імперією в битвах Галактичної громадянської війни. Вони - найкращі представники Імперського флоту і з'являються у всіх фільмах, а також книгах, іграх, коміксах за її мотивами. Моделі цих кораблів часто випускаються багатьма виробниками.
Всі деталі моделі розміщені на декількох листах металу, попередньо вирізані в них за допомогою високоточного лазерного різання. Завдяки точному різанню всі деталі відмінно підходять одна до одної, крім того, вони чудово деталізовані. У зібраному вигляді модель виглядає дуже ефектно. Такий пазл принесе радість як дорослим, так і дітям.
Розмір зібраного пазла: 7x6,5x6,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 2 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 336 ₴



