Металевий 3D пазл "Винищувач Star Wars RO U-wing Fighter"
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Модель "Винищувач Star Wars RO U-wing Fighter" U-wing Fighter — модель транспорту/канонерки, вироблялася корпорацією «Інком» і використовувалася Альянсом за відновлення Республіки в період Галактичної громадянської війни.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
Всі деталі моделі розміщені на декількох листах металу, попередньо вирізані в них за допомогою високоточного лазерного різання. Завдяки точному різанню всі деталі відмінно підходять одна до одної, крім того, вони чудово деталізовані. У зібраному вигляді модель виглядає дуже ефектно. Такий пазл принесе радість як дорослим, так і дітям.
розмір зібраної моделі: 12,2 x 4,4 x 3,7 см
Вік 14 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 2 мм |
| Довжина упаковки | 16 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 12.2 см |
| Товщина | 3.7 см |
| Ширина | 4.4 см |
- Ціна: 336 ₴
