Металевий 3D пазл "Штурмовик Halo Forerunner Phaeton"
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
Моделі збираються без клея. Модель "Штурмовик Halo Forerunner Phaeton" Компактний і моторний штурмовик Phaeton забезпечує повітряну підтримку сил Прометея. Phaeton знову піднімається на небо, щоб завдати удару проти військ Завіту і РБ ООН. Всі деталі моделі розміщені на декількох листах металу, попередньо вирізані в них за допомогою високоточного лазерного різання. Завдяки точному різанню всі деталі відмінно підходять одна до одної, крім того, вони чудово деталізовані. У зібраному вигляді модель виглядає дуже ефектно. Такий пазл принесе радість як дорослим, так і дітям.
Розмір зібраного пазла: 7,8x8x3,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 2 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 7.8 см |
| Товщина | 3.8 см |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 336 ₴





