Металевий 3D пазл "Halo Pelican"
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
Моделі збираються без клея. Halo Pelican - це універсальне аерокосмічне судно науково-фантастичної відеогри «Halo». Pelican використовується космічним командуванням ООН в основному для транспортування піхоти, транспортних засобів та обладнання.Всі деталі моделі розміщені на декількох листах металу, попередньо вирізані в них за допомогою високоточного лазерного різання. Завдяки точному різанню всі деталі відмінно підходять одна до одної, крім того, вони чудово деталізовані. У зібраному вигляді модель виглядає дуже ефектно. Такий пазл принесе радість як дорослим, так і дітям.
Кількість аркушів - 2 аркуші
Розмір у зібраному вигляд - 3,85 x 3,14 x 1,88 дюймів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 2 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 336 ₴





