
Набір коронок по металу,пластику дереву 5 шт
479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1333w
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір коронок по металу,пластику дереву 5 шт
Призначені для свердління отворів в пластику, дереві, металі, деревині і т.д.
Матеріал: HSS-сталь
Зовнішні діаметри: 16, 18, 20, 25, 30 мм
Хвостовик: тригранний
Довжина: 6.8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEW |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Застосування коронки/пилки | Метал, Дерево |
| Конструкція | Збірна |
| Максимальний діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Мінімальний діаметр | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Дерево, Метал, Мідь |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Набір коронок свердлильних |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴



