
Металевий 3D-пазл Air Force J-20 (Ченду)
348 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33д
Металевий 3D-пазл Air Force J-20 (Ченду)
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
Ченду J-20 — це двомоторний важкий стелс-винищувач 5-го покоління, який був розроблений China Chengdu Aircraft Industry (Group) для Китайської народно-вільної армії. Перший політ цього літака був здійснений в Ченду 11 січня 2011 року. А прийнятий на озброєння він від 2017 року. 3Д пазл J20 JET містить 87 деталей, які виготовлені з неіржавкої сталі 430.
розмір зібраної моделі: 125x80x85 см .
Вік 14 років
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 3 мм |
| Довжина паковання | 170 мм |
| Кількість складових елементів | 87 шт |
| Матеріал | Метал |
| Наявність магнітів | Немає |
| Тематика | Авіація |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Ширина паковання | 120 мм |
- Ціна: 348 ₴


