
Набір стомотологических алмазних бурів 10 шт (BR-40S)
331 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32а
Набір стомотологических алмазних бурів 10 шт (BR-40S)
Набір цілком підходить для роботи з керамікою, склом і камінням ну і звичайно зуботехніка. Дасть надзвичайну точність завдяки маленьким і тонким розмірами!
Модель: BR-40S.
1. Тип: Куляста форма.
2. Техніка: Надгрубий алмазний фрезер
3. Максимальна швидкість: 450 000 об/хв.
4. Діаметр головки: 1,6 мм.
5. Робоча довжина: 1,6 мм.
6. Повна довжина: 19 мм.
Кількість: 10 шт.
Особливості:
● 100% абсолютно нові і високоякісні.
● Натуральний Порошок для наждаку - висока твердість.
● тримач використовує високоякісну нержавіючу сталь, висока міцність, не іржавіє.
● Він може бути дезинфицирован при високій температурі і високому тиску.
● Максимальна швидкість до 400000/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S-Body Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 1.8 мм |
| Діаметр хвостовика | 1.6 мм |
| Довжина загальна | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 1.8 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка |
| Стан | Нове |
| Тип | Набір |
- Ціна: 331 ₴



