
Насадка з титановим покриттям 67 мм по металу, пластику, дереву для реноватора, мультиінструменту, PMF.
250 ₴
- Немає в наявності
- Код: а201
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Насадка з титановим покриттям 67 мм по металу, пластику, дереву для реноватора, мультиінструменту, PMF.
Технічні характеристики:
Матеріал: Високовуглецева сталь
Розмір: 67 мм
Глибина мах – 40мм
Колір чорний
Найкраще для різання: метал, пластик, дерево, ламінати, пластмаси, гіпсокартон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Застосування оснастки | Різання |
| Матеріал | Біметал |
| Обробка матеріалу | Дерево, Алюміній, Пластик, М'який пластик, Метал, Металевий профіль, Латунь, Кольоровий метал, Мідь, Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
