
Насадка з титановим покриттям 44 мм по металу, пластику, дереву для реноватора, мультиінструменту, PMF.
243 ₴
- Готово до відправки
- Код: р230
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка з титановим покриттям 44 мм по металу, пластику, дереву для реноватора, мультиінструменту, PMF.
Технічні характеристики:
Матеріал: Високовуглецева сталь
Розмір: 44 мм
Глибина мах – 40мм
Колір чорний
Найкраще для різання: метал, пластик, дерево, ламінати, пластмаси, гіпсокартон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Line |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр | 44 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Біметал |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик, Метал, Латунь, Металевий профіль, М'який пластик, Кольоровий метал, Мідь, Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴

