
Набір щліфувального паперу 25 шт 90*90 для мультиінструменту, реноватора.
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1354а
Набір щліфувального паперу 25 шт 90*90 для мультиінструменту, реноватора.
Опис
Шліфувальний папір на липучці тип розмір 90 x 90 мм застосовується для шліфування дерева, деревних матеріалів, металів та пластмас. Застібка на липучці дозволяє швидко замінити зношений папір. Отвори забезпечують практично безпильні роботи з інструментами, оснащеними системою видалення пилу. Напіввідкрите покриття паперу (80-90% поверхні паперу покрите абразивним зерном (оксид алюмінію)) гарантує більшу ефективність роботи та знижує ризик засмічення.
Комплектація набору
зернистість 60 - 5 шт
зернистість 80 - 5 шт
зернистість 120 - 5 шт
зернистість 180 - 5 шт
зернистість 240 - 5 шт
Увага!!! на сайті продавця є багато матеріалів схожої тематики - переходьте в розділ ( насадки для багатофункційного пристрою )
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шліфувальний папір |
| Загальні | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Абразив |
| Обробка матеріалу | Гіпс, Дерево, Краска, Метал, М'який пластик, Пластик, Сталь, Скловолокно, Фанера, Чавун |
| Застосування оснастки | Грубе шліфування, Зачистка/Чищення, Тонке шліфування, Шліфування |
| Стан | Нове |
| Товщина | 0.5 мм |
- Ціна: 295 ₴
