
Насадка алмазна напівкругла Starlock 1 шт для реноватора, мультиинструмента, PMF
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1428а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка алмазна напівкругла Starlock 1 шт для реноватора, мультиинструмента, PMF
Насадка підходить для різання швів (фуги), пінобетону, газобетону, червоної цегли м'якою кераміки (не підходить для керамограніта).
Увага! Є багато матеріалів з даної тематики дивіться усі пропозиції продавця у магазині в розділі Насадки для багатофункціональних пристроїв!
діаметр - 90мм
макс заглиблення - 23 мм
товщина ріжучої кромки -2.1мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Newtone |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 23 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Абразив |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Кераміка, Газобетон, Цегла, Пінобетон, Гіпс, Штукатурні суміші, Плитковий клей, Плитка |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 2.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

