
Насадка 10 мм швидкоз'ємна по пластику, дереву, мягкому металу для реноватора мультиинструмента PMF
227 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1429а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка 10 мм швидкоз'ємна по пластику, дереву, мягкому металу для реноватора мультиинструмента PMF
Технічні характеристики:
Матеріал: HCS
Розмір :
робоча довжина 30 мм
робоча ширина 10 мм
товшина 1 мм
Вага виробу: 17 г
Застосування: для пиляння дерева, пластика.
Є також інші матеріали по даній тематиці, дивіться всі оголошення автора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 30 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево, Пластик, Скловолокно, М'який пластик, Фанера, Гіпсокартон |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴
