
Насадка Starlock 10мм для багатофункціонального інструменту, реноватора по дереву, пластику та ін.
227 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1437а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка Starlock 10мм для багатофункціонального інструмента, реноватора по дереву, пластику і т д.
характеристики
ширина - 10мм
робоча довжина - 30 мм
кріплення - Starlock
застосування - пластик, дерево
Увага! Є багато матеріалів з даної тематики дивіться усі пропозиції продавця у магазині в розділі Насадки для багатофункціональних пристроїв! Кількість та наявність уточнюйте !!!
Також є насадки для плитки і швів і т. д.
Питання задавайте по телефону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEWONE |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 30 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево, Гіпс, Скловолокно, Ламінат, М'який пластик, Фанера, Гіпсокартон |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴

