
Фреза алмазна конусна 2-38мм M14 по кераміці граніту для КШМ
738 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100ф
Фреза алмазна конусна 2-38мм M14 по кераміці граніту для КШМ
Алмазна конусна фреза призначена для розточування отвору від 2 до 38 мм. Також дозволить робити фаску для кріплення в потай в кераміці, граніті і т.д. Використовується разом із УШМ (болгаркою) при максимальних обертах, що забезпечує охолодження повітрям.
Має конусоподібну форму, завдяки чому легко знімає фаску на нерівних краях отворів.
- Підходить для обробки: плитки, бетону, кераміки, цегли, пластику, мармуру, граніту, керамограніту
- Виготовлена за технологією вакуумного спаювання алмазів.
- Накручується безпосередньо на вал УШМ
- Висока швидкість обробки, великий ресурс
- Дозволяє робити отвори без сколів
- Підвищена зносостійкість
- Робоча швидкість обертання УШМ: 9000 – 14000 об/хв
- Тип свердління: сухе, мокре, ненаголошене
- Діаметр посадкового отвору: М14
- Зернистість: середня
- Зовнішній діаметр: 38 мм
- Робоча висота: 35 мм
- Вага: 225 г
Зверніть увагу! Ця фреза не призначена для буріння (не робить отвори в плитці), а використовується для обробки та розточування отворів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henan |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 42 мм |
| Довжина робочої частини | 34 мм |
| Діаметр робочий | 38 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Бетон, Плитка, Граніт, Камінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 738 ₴


