
Фреза алмазна конусна 35-75мм M14 по кераміці граніту для УШМ
1 438 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200ф
Фреза алмазна конусна 35-75мм M14 по кераміці граніту для УШМ
Алмазна конусна фреза призначена для розточування отвору від 35 до 75 мм. Також дозволить робити фаску для кріплення в потай в кераміці, граніті і т.д. Використовується разом із УШМ (болгаркою) при максимальних обертах, що забезпечує охолодження повітрям.
Має конусоподібну форму, завдяки чому легко знімає фаску на нерівних краях отворів.
Підходить для обробки: плитки, бетону, кераміки, цегли, пластику, мармуру, граніту, керамограніту
Виготовлена за технологією вакуумного спаювання алмазів.
Накручується безпосередньо на вал УШМ
Висока швидкість обробки, великий ресурс
Дозволяє робити отвори без сколів
Підвищена зносостійкість
Робоча швидкість обертання УШМ: 9000 – 14000 об/хв
Тип свердління: сухе, мокре, ненаголошене
Діаметр посадкового отвору: М14
Зернистість: середня
Зовнішній діаметр: 75 мм
Робоча висота: 56 мм
Зверніть увагу! Ця фреза не призначена для буріння (не робить отвори в плитці), а використовується для обробки та розточування отворів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henan |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 75 мм |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Граніт, Камінь, Кераміка, Плитка |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 1 438 ₴


