Спечений діамантовий диск 30*0.45 для гравера, бормашини, Dremel
Застосування: Алмазні диски, що спеклися, необхідні для обробки металокерамічних зубних протезів також для обробки кераміки, скла, кварцу, кристалів, неметалічних матеріалів (граніт, мрамор, напівпровідникові та рідкісноземельні матеріали, електросхеми та плати).
При різці керамограніту рекомендовано охолодження (вода).
Характеристика:
Діаметр диска 30 мм;
Товщина диска 0,45 мм;
Комплектація: Диск спечений 1 штука;
Алмазне покриття диска – двосторонній суцільний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOne |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 1.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Керамічна плитка, Граніт, Метал, Скло, Керамограніт, Мармур |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.45 мм |
- Ціна: 247 ₴


