
Набір борфрез з титановим покриттям 5 шт по дереву, металу.
672 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3456а
Набір борфрез з титановим покриттям 5 шт по дереву, металу.
Підходять для роботи ручними шуруповертами та дрилями . З їх допомогою можна свердлити та шліфувати низьковуглецеві сталі, кольорові метали, пластик та деревину.
Завдяки своїй формі дозволяють не тільки свердлити, а й полірувати та шліфувати різні матеріали що позбавляє необхідності постійно змінювати їх під час роботи. Крім того шестигранне кріплення забезпечує міцну фіксацію в патроні під час потужного свердління
Для більш якісного свердління будь-якого матеріалу потрібно застосовувати мастильно-охолоджувальну рідину для свердл.
Кількість в наборі -5 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Newtone |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 69 мм |
| Довжина робочої частини | 29 мм |
| Діаметр робочий | 13 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | HPL(компакт пластик), МДФ, Пластик, ДСП, Фанера, Метал, ПВХ, Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
- Ціна: 672 ₴





