
Насадка повстяна ( войлочна ) 18 мм - 1 шт для дриля, бормашинки, гравер, Dremel
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1703а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка повстяна ( войлочна ) 18 мм - 1 шт для дриля, бормашинки, гравер, Dremel
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
кількість -1 шт
Матеріал: шерсть
Діаметр шерсті: 18 мм
Довжина: 20 мм
Загальна довжина: 48 мм
Використовується для шліфування і полврування ювелірних виробів, медичного устаткування, нержавіючої сталі, скла, та ін.
Подходить для нефриту, слоновой кости и др.
Також є багато насадок до гравера.
Питання задавайте на скриньку чи вайбер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Drillex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина хвостовика | 30 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Матеріал | Повсть |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴

