
Набір алмазних бурів фрези для гравера Dremel 20 шт
479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4356а
Набір алмазних бурів фрези для гравера Dremel 20 шт
Опис:
100% новий та висока якість
Матеріал: карбід кремнію
Колір: як показано на мал.
Кількість: 20шт
Тип: шліфувальна головка
Діаметр хвостовика: 3мм
Гріт: 80
Застосування: камінь / кераміка / скло / карбід / дорогоцінний камінь
Найбільший розмір голови: прибл. 17 мм
Характеристика:
Підходить для дремеля або інших ротаційних інструментів .
Придатний для використання в шліфуванні краю скла, черепиці, мармуру, ювелірних виробів або скелі.
Будь ласка, додайте воду для охолоджуючої рідини, коли використовуєте алмазні бурі.
Існує багато форм, таких як сфера, циліндр, круглий циліндр голови, голка, плоска пластина тощо.
Кількість: 20шт / комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 17 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Плитка |
- Ціна: 479 ₴