
Набір алмазних борфрез 3 шт для заточки пил, під гравер, бормашинку, дремел ( Dremel )
111 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23098а
Набір алмазних борфрез 3 шт для заточки пил, під гравер, бормашинку, дремел ( Dremel )
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Характеристика
Кількість - 3 шт
Матеріал: діамант + метал
Колір: сріблястий
Розмір:4мм, 5мм, 6мм
Загальна довжина: близько 45 мм
Підходить для: шліфування, гравірування, лінії різання, поліровані, порожнисті, нефритові різьблення, скляне гравірування тощо.
Хороше майстерність, надійна якість, підходить для підвісних граверів, електромашин, граверних машин, електричних машин та допоміжного обладнання.
Основним використовується для полірування скла, нефриту, ремонту абразивних та інших важких предметів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Метал |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Тип | Набір |
- Ціна: 111 ₴


