Насадка бистросемная з спеченого алмазу для мультиинструмента, реноватора, PMF
Параметри:
Матеріал: алмаз
Розмір виробу:
Ширина ріжучого полотна - 51 мм
робоча глибина - 41 мм
загальна довжина -92 мм
товщина різального полотна -2 мм
Вага виробу: 20 г
Призначення: робота під кутом і радіусом, міжплиткові шви, м'яка кераміка, цегла та інші матеріали схожу твердості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 92 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Кераміка, Газобетон, Цегла, Пінобетон, Штукатурні суміші, Бетон, Плитковий клей, Плитка |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



