
Алмазний вакуумний диск 50мм на дрель, гравер, дремель
281 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500w
Алмазний вакуумний диск 50мм на дрель, гравер, дремель
Цей диск має ідеальне співвідношення по ресурсу, чистоті різу та його товщині, з технологією вакуумної пайки алмазів, товщиною робочого полотна 1 мм - ідеальний інструмент для точної та делікатної роботи із міцними матеріалами. Може комплектуватися хвостовиком під 3мм або 6мм, або ж затискати болтом, під різьбу 6мм., що дає можливість використання його у всіх видах граверів, бормашинок, чи маленьких кутових шліфувальних машинок (Болгарок). Ви зможете цей диск застосовувати у роботі з плитою, керамогранітом, склом, камінням або інші тверді породи, що мають тверду та міцну породу, тощо.
Завдяки технології вакуумного паяння цей диск відрізняється високою ефективністю та можливістю роботи як з водою так і без неї, стійкості до перегріву, гарній ефективності та чистоті різу або шліфування.
Переваги товару:
- висока ресурсність;
- чистий різ;
- зручне кріплення під хвостовик чи болт;
- сухий та мокрий різ;
- товщина диска 1мм;
- товщина бокового напилу 8-9 мм:
- діаметр 50 мм.
- діаметр хвостовика на вибір 6мм,3.2мм
Універсальність у застосуванні:
- Підходить для використання з електричними та пневматичними граверами, бормашинами, міні дрилями та малими свердлильними верстатами, дрімелями тощо.
- Оптимальний діаметр хвостовика - його товщина 3 мм це дає можливість затискати його як у цанговому патроні, так і трикулачковому.
- Працюючи з плиткою (кереміка, керамограніт, кварц, граніт), коли потрібно зробити дилікатну роботу;
- Майстри ювеліри, коли працюють з дорогоцінним камінням;
Комплектація:
алмазний диск 50 мм -1 шт
Хвостовик тримач 3.2 мм -1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diamond |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Чисте різання |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Керамічна плитка, Цегла, Мармур, Плитка, Скло |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 281 ₴








