
Набір подовжених свердел - мечиків 6шт в кейсі (тип 4)
416 ₴
- Готово до відправки
- Код: 89870д
Набір подовжених свердел - мечиків 6шт в кейсі
Матеріал: швидкоріжуча сталь 4241
Колір: як показано на мал.
Цей набір комбінованих мітчиків відмінно підходить для свердління і нарізування різьблення, і він має 6 розмірів в наборі, які будуть ідеально відповідати вашим різним вимогам.
особливості:
1/4 "швидкозмінний шестигранний хвостовик.
Швидкорізальна сталь з титановим покриттям, захист від іржі і гарний зовнішній вигляд.
Комбінований мітчик і дриль добре справляються зі свердлінням і обробкою мітчиків.
Свердління і нарізування різьблення 2 в 1, підходить для дерева, дошки, алюмінієвої пластини або листового заліза.
Він включає (M3 * 0,5, M4 * 0,7, M5 * 0,8, M6 * 1, м8*1.25,м10 *1.5).
Характеристики:
Обробка поверхні: закаленні
Діаметр шестигранного хвостовика: 6,35 мм
Кількість: 6 шт
зауваження:
Через різницю між різними моніторами зображення може не відображати реальний колір елемента. Дякуємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| В наборі | 4 мм, 10 мм, 6 мм, 3 мм, 8 мм , 5 мм |
| Довжина робочої частини | 35 мм |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 416 ₴
