
Алмазні конусні фрези хвостовик 2.3мм 6 шт для гравера, бормашинки, дремел ( Dremel )
259 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8790д
Алмазні конусні фрези хвостовик 2.3мм 6 шт для гравера, бормашинки, дремел ( Dremel )
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Характеристика
Кількість - 6 шт
Матеріал: діамант + метал
Колір: сріблястий
Розмір: весь діаметр хвоста близько 2.3 мм, весь шліфувальний діаметр близько 6 мм
Загальна довжина: близько 45 мм
Підходить для: шліфування, гравірування, лінії різання, поліровані, порожнисті, нефритові різьблення, скляне гравірування тощо.
Хороше майстерність, надійна якість, підходить для підвісних граверів, електромашин, граверних машин, електричних машин та допоміжного обладнання.
Основним використовується для полірування скла, нефриту, ремонту абразивних та інших важких предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 4.9 мм |
| Довжина робочої частини | 14 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Плитка |
| Тип | Набір |
- Ціна: 259 ₴




