
Шліфувальна головка 1 шт бор-фреза з карбід вольфраму 5 мм
221 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5467л
Шліфувальна головка 1 шт бор-фреза з карбід вольфраму 5 мм
опис
особливості:
*Виготовлений із високоякісної швидкорізальної сталі, яку нелегко зламати.
* Застосовувати до: різьблення по дереву, меблів з червоного дерева, алюмінію, пластику, наприклад шліфування (сталь та інші тверді матеріали не підходять).
*Примітка: під час використання інструменту обов’язково затискайте інструмент посередині ручки або спереду, пам’ятайте, що не затискайте в кінеці ручки, щоб уникнути зменшення точності шліфувальної головки, швидкість повинна бути не надто висока. Швидкість спочатку слід знизити - холостий хід, а потім поступово збільшувати.
Увага!!! Обовязково носити захисні засоби під час використання.
Технічні характеристики:
Назва виробу: Rotary File
Матеріал: швидкорізальна сталь
Колір: сріблястий
Розмір: 5 мм (прибл.)
довжина леза 35 мм;
Діаметр кромки 5 мм;
Довжина ручки 25 мм;
Діаметр хвостовика 3 мм
Підходить для: різьблення, видалення задирок
Кількість: 1 шт
Вміст упаковки:
Роторний файл 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 35 мм |
| Діаметр робочий | 5 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Вольфрам |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Чавун, Пластик, Алюміній, Фанера, Метал, Мідь, Сталь, Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
- Ціна: 221 ₴




