
Насадка STARLOCK (дрібний зуб) подовжена по дереву для реноватора, мультиінструменту, PMF.
203 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6741а
Насадка STARLOCK подовженна по дереву для реноватора, мультиинструмента, PMF
Технічні характеристики:
Матеріал: Високовуглецева сталь
Розмір: 32 мм
Глибина мах - 50мм
Колір: чорний
Найкраще для різання:
Насадка STARLOCK удлиненная по дереву для реноватора, мультиинструмента, PMF.
Технические характеристики:
Материал: Высокоуглеродистая сталь
Размер: 32 мм
Глубина мах – 50мм
Цвет: черный
Лучшее для резки: пластик, дерево, ламинаты, пластмассы, гипсокартон
Посылка включает:
1 шт.. колеблющийся пильный диск
пластик, дерево, ламінати, пластмаси, гіпсокартон
Посилка включає:
1 шт.. коливний пиляльний диск
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Метал |
| Обробка матеріалу | Дерево, Гіпс, Пластик, Ламінат, М'який пластик, Фанера, Гіпсокартон |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 203 ₴




