
Набір свердл алмазних 5 шт - 1 мм (хвостовик 0.6 ммм).
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7654аа
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір свердл алмазних 5 шт - 1 мм (хвостовик 0.6 ммм).
Алмазне свердло 1 мм застосовується для свердління отворів головним чином у твердих та крихких матеріалах, таких як скло, камінь, порцеляна, кістка тощо. Може застосовуватись для акуратного свердління бурштину, металів. Міцне, довговічне (бажано охолоджувати водою під час свердління, не допускати сильного перегріву).
Технічні характеристики:
Найменування продукту: Міні-свердла
Матеріал: діамантовий камінь
Рекомендовані оберти: 2000
Довжина: 30 мм (прибл.)
Діаметр хвостовика: 0,6 мм
Діаметр свердління: 1 мм
Колір: сріблястий
Підходить для: нефриту, мармуру, виробів ручної роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 0.6 мм |
| Загальна довжина | 30 мм |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| В наборі | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴





