
Набір свердл з алмазним покриттям 0,8 мм із хвостовиком 2,35 мм із ювелірного скла, бурштинового нефриту, ювелірного скла, алмазно
102 ₴
- Готово до відправки
- Код: с4537
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір свердл з алмазним покриттям 0,8 мм із хвостовиком 2,35 мм із ювелірного скла, бурштинового нефриту, ювелірного скла, алмазного свердла
Специфікація:
Назва продукту: Свердло
Матеріал: Алмаз
Колір: срібло
Діаметр головки: 0,8 мм
Діаметр хвостовика: 2,35 мм
Розмір: 42 мм
Довжина голови: 16 мм
Кількість: 5 шт
Застосування: Ідеально підходить для свердління скла, банок з блоків, пляшок, керамічної плитки зі скловолокна, склопакетів, цегли та каменю.
Вміст пакету:
5 шт. Свердла з алмазним покриттям
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 42 мм |
| Діаметр | 0.8 мм |
| Застосування коронки/пилки | Плитка, Кахель, Скло, Мармур |
| Мінімальний діаметр | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип свердління | Мокре |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴

