
Набір алмазних бор - фрез 20 шт, хвостовик 6 мм для дрелі, бормашини , шуруповерта та ін.
506 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3000к
Набір алмазних бор - фрез 20 шт, хвостовик 6 мм для дрелі, бормашини , шуруповерта та ін.
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
100% новий
Матеріал: діамант + метал
Колір: сріблястий
Особливості:
Розмір: весь діаметр хвоста близько 6 мм, весь шліфувальний діаметр близько мах 10 мм
Загальна довжина: близько 60 мм
Підходить для: шліфування, гравірування, різання, поліровання.
Основним використовується для полірування скла, нефриту, ремонту абразивних та інших важких предметів
Примітка:
Через різницю між різними моніторами, зображення може не відображати фактичний колір предмета. Дякую!
Пакет включає в себе:
20шт x шліфувальні свердла
Також є матеріали сходої тематики, дивіться всі оголошення автора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Граніт, Графіт, Камінь, Кераміка, Плитка, Сталь |
| Тип | Набір |
- Ціна: 506 ₴





