Алмазний точильний брусок для заточки ножів 1 шт зерно 1000.
Підходить для заточування лез ножів, що затупилися. Використовуючи легкий натиск, рухайте лезом по бруску вперед назад під кутом 10-30°.
Після використання точила для ножів, ретельно протріть лезо ножа вологою тканиною або промийте під проточною водою, а потім висушіть його.
Виготовлені з металевого сплаву.
На звороті точильного бруска передбачена протиковзка гума, завдяки чому брусок стійко кріпитися на поверхні.
Характеристика:
- Матеріал: Металевий сплав
- Кількість брусків : 1
- Протиковзка гума: Так
- Розміри 15 см х 6,2 см х 0,25 см,
- вага 100грам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴





