
Насадки абразивные 10 шт (бордовые зерно 500) для гравера, бормашинка, дремел (Dremel)
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 322111н
Насадки абразивні 10 шт. (бордові зерно 500) для гравера, бормашинка, дремел (Dremel)
Характеристика:
шліфувальні щітки загалом підходять для видалення задирок, видалення іржі, знепиливання, видалення азоту, ідеально підходять для полірування — шліфованої поверхні металу: Сталь, алюміній, сплав цинку, латунь, мідь тощо.
Абразивні полірувальні кола для гравера O24 мм, ширина 14 мм, хвостовик 3 мм. виготовлені за технологією Scotch-Brite, синтетичне волокно з абразивом. Дуже ефективно очищає металеві поверхні, від різноманітних оксидів, нальотів, іржі, водночас не залишаючи слідів оброблення (дряпини).
Абразивні полірувальні кола для гравера O24 мм, ширина 10 мм, хвостовик 3 мм. виготовлені за технологією Scotch-Brite, синтетичне волокно з абразивом. Дуже ефективно очищає металеві поверхні, від різноманітних оксидів, нальотів, іржі, водночас не залишаючи слідів оброблення (дряпини).
Коричневі 80-150Grit
Зелені 180-240Grit
Красные 320-400Grit
Жовтогарячі 1500Grit
Чорні 600-1000Grit
Темно-бордовий 500Grit
Також є інші витратні матеріали для граверів, ставте питання через форму "задати питання продавцеві"?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Довжина хвостовика | 34 мм |
| Діаметр | 24 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Матеріал | Неткане волокно |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Пластик, Метал, Фарба, Лак |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка |
- Ціна: 230 ₴


