
Насадки абразивні 2 шт (бордові зерно 500) для гравера, бормашінка, дремел ( Dremel )
80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212223н
Насадки абразивні 2 шт (бордові зерно 500) для гравера, бормашінка, дремел ( Dremel )
Характеристика:
шліфувальні щітки в загальному підходять для видалення заусениців, видалення ржавчини, обеспилювания, видалення азоту, ідеально підходять для поліровки - шліфований поверхності металу: Сталь, алюміній, сплав цинку, латунь, мідь, і т. д.
Абразивные полировальные круги для гравера O24мм, ширина 10мм, хвостовик 3мм. выполнены по технологии Scotch-Brite, синтетическое волокно с абразивом. Очень эффективно очищает металлические поверхности, от всякого рода окислов, налетов, ржавчины, при этом не оставляя следов обработки (царапин).
Абразивные полировальные круги для гравера O24мм, ширина 10мм, хвостовик 3мм. выполнены по технологии Scotch-Brite, синтетическое волокно с абразивом. Очень эффективно очищает металлические поверхности, от всякого рода окислов, налетов, ржавчины, при этом не оставляя следов обработки (царапин).
Темно-бордовий 500Grit
Також є інші розхідні матеріали для граверів, задавайте питання через форму "задати питання продавцю"?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Довжина хвостовика | 34 мм |
| Діаметр | 34 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Зернистість | 500 |
| Матеріал | Неткане волокно |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Пластик, Метал, Фарба, Скло, Лак |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка |
- Ціна: 80 ₴




