
Вакуумно паяний алмазний відрізний диск 125 мм по металу, сталі.
359 ₴
- Готово до відправки
- Код: 987м
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вакуумно паяний алмазний відрізний диск 125 мм по металу, сталі.
|
|
Застосування Різання сталевих труб, залізної арматури (діаметром менше 25 мм), кутової сталі. Характеристика: Зовнішній діаметр - 5"/125 мм Внутрішній отвір 22,23 мм Товщина 1,4 мм; |
||
1. Набагато безпечніше, ніж абразивний відрізний круг, немає ризику поломки диска
2. Відсутність пилу та менше іскор під час різання, здоровий для оператора та менше забруднення
3. Ефективніший, ніж звичайний абразивний диск
4. Набагато довший термін служби (понад 30 шт. абразивного круга)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SHY |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Тип насипання | Напіввідкрита |
| Товщина | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴



