
Супертонкий вакуумний диск для різання скла 125 мм для пилки, скла, мармуру.
276 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4325м
Супертонкий вакуумний диск для різання скла 125 мм для пилки, скла, мармуру.
1.Надтонкі алмазні сегменти,забезпечують ефективнішу роботу;
2. Високоякісний алмазний матеріал, більш міцна сталева основа, зносостійкість і різкість;
3. Технологія вакуумної пайки,Покращує продуктивність продукту та тривалий термін служби.
Застосування
1. Рекомендована машина: Кутова шліфувальна машина
2. Матеріал застосування: скло/мармур/кришталь/керамічна плитка/нефрит/пляшка
Розмір
зовнішній діамметр -125мм
внутрішній діаметр - 22.2мм
товщина - 1.5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shshd |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Підрізка, Швидкий різ, Чистий рез, Шліфування |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Зернистість | 120 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Скло, Плитка, Кераміка, Мармур |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.5 мм |
- Ціна: 276 ₴




