
Насадка для реноватора 68 мм по металу, дереву.
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: к54321
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка для реноватора 68 мм по металу, дереву.
опис
Специфікація:
Найменування продукту: полотно пили, що коливається
Матеріал: біметал з титановим покриттям
Колір: чорний
розмір:68 мм
Глибина різання:55 мм
1 осцилююче пильне полотно
Опис виділення:
Ці осцилюючі леза багатофункціонального інструменту виготовлені з високоякісного біметалу, міцного та довговічного, високої твердості та міцності, стійкого до іржі та зносу, титанового покриття, що робить їх достатньо міцними для різання металу та твердих матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 55 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Біметал |
| Обробка матеріалу | Дерево, Гіпс, Алюміній, Пластик, М'який пластик, Метал, Срібло, Скловолокно, Металевий профіль, Ламінат, Кольоровий метал, Мідь, Латунь, Хром, Фанера, Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



