
Алмазний шліфувальний диск 100мм - 1 шт ( зерно 100 - 3000)
338 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9028а
Алмазний шліфувальний диск 100мм * 16мм - 1 шт ( зерно 100 - 3000)
Увага. Перед замовленням уточнить наявність кола потрібного зерна !!!
Полірувальний круг в основному використовується для полірування кристалів, агатів, коштовностей і нефриту, і підходить для подрібнення і полірування ювелірних виробів, скла, каменю, металу і т. д.
Площа поверхні алмазного покриття: майже 97%
Технічні характеристики:
Найменування товару: діамантовий шліфувальний диск
Зовнішній діаметр: 100 мм (4 ")
Діаметр отвору: 16 мм
Зернистість: 100-3000 (100 -20, 150 - 20, 240" - 20, 500-20, 1000" - 20, 3000"- 20.шт)
Кількість: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diamondgraniti |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Цегла, Плитка, Кераміка, Керамічна плитка, Піщаник, Камінь, Граніт, Мармур |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 150 |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Матеріал | Алмаз |
| Область застосування | Скло |
| Тип | Коло |
- Ціна: 338 ₴


