
Набір насадок повстяних ( войлочних ) 10 мм - 5 шт для дриля, бормашинки, гравер, Dremel
97 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17095в
Набір насадок повстяних ( войлочних ) 10 мм - 5 шт для дриля, бормашинки, гравер, Dremel
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
кількість -5 шт
Матеріал: шерсть
Діаметр: 10 мм
Довжина: 17 мм
Загальна довжина: 45 мм
Використовується для шліфування і полврування ювелірних виробів, медичного устаткування, нержавіючої сталі, скла, та ін. Подходить для нефриту, слоновой кости и др. Також є багато насадок до гравера. Питання задавайте на скриньку чи вайбер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Drillex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Довжина хвостовика | 25 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Матеріал | Повсть |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
- Ціна: 97 ₴