
Бор фреза з алюмінію 10 мм із вольфраму карбіду хвостовик 6 мм (Н1025W06X-45)
513 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24992ас
Бор фреза по алюмінію 10 мм з карбіду вольфраму хвостовик 6 мм (Н1025W06X-45)
Особливості:
Висока якість обробки продукту, висока обробка може обробляти різні високоточні форми.
Тривалий термін служби, довговічність у 10 разів вища, ніж високошвидкісний сталевий ріжучий інструмент, у 200 разів вищий за невелике шліфувальне коло.
Простий у використанні, безпечний та надійний, може знизити трудомісткість, покращити робоче середовище.
Підходить для обробки алюмінію та неметалу, таких як дерево, пластик, кістки і т.д.
Примітка:
В основному використовується в пневматичних або електричних інструментів, швидкість, як правило, 6000-50000 об/хв, затискач позитивно при використанні, режим фрезерування різання краще, уникає зворотно-поступального різання.
Характеристики:
Матеріал: Карбід вольфраму
Діаметр хвостовика: 6 мм
Діаметр головки: 10 мм
Довжина робоча: 25 мм
Довжина загальна: 70 мм.
Посилка включає:
1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KT&C |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Вольфрам |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | МДФ, Пластик, Алюміній, Гіпсокартон, Фанера, Дерево |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 10 |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип | Борфреза |
| Тип торця | Прямий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 513 ₴



