
Фреза 6мм для різьби по дереву 1 шт для гравера, Dremel, бормашинки.
124 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98334а
Фреза 6 мм для різьблення по дереву 1 шт
Опис:
-100% новий та високоякісний
-Матеріал: біла сталь
-Розмір: 6мм
-В основному використовується для дерева, різьблення по меблів, різьблення по старовинній підлозі, бонсай, іграшки, фігурки, тварини та інші скульптурні роботи. Професійне гравіювання, аматор, студенти можуть використати.
особливості:
-Може бути ручною різкою 1/3 сили, швидкість гравіювання в 3-5 разів, без втоми.
-Може заощадити дві чверті сили звичайного ручного різьблення.
-Оболонка міцна, ефективність охолодження відмінна, дуже безпечна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Y-Scoo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 18 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | МДФ, Пластик, Віск, ДСП, Гіпсокартон, Фанера, ПВХ, Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Конічний |
- Ціна: 124 ₴




