Свердло конусне кобальтове 32мм -1 штука по нержавійці, металу, пластику
Використовується з дриля, шуруповерта або свердлильний верстатів, вода потрібна щоб охолодити під час роботи, щоб продовжити свій термін служби, належна швидкість свердління становить 250 об/хв.
Специфікація:
4-32 мм (15 кроків: 4,6,8,10,12,14, 16,18, 20,22,24,26, 28, 30,32 мм)
Особливості:
1. 118 ° X-подібний отвір, щоб зменшити прослизання отвору
2. Кобальт Набір свердл HSS для металу, дерева, пластику та алюмінію.
3. Ідеально підходить для DIY, будинку та Загальної будівлі/інженерного використання.
4. Ідеально підходить для різання отворів у різних матеріалах, включаючи сталь, латунь, дерево, пластик тощо.
5. Високошвидкісна сталь, міцна.
6. Конструкція трикутних хвостовиків для запобігання прослизу в затиску.
7. Матеріали, що містять кобальт, мають більш високу твердість, що робить їх придатними для різання матеріалів з високою твердістю, таких як нержавіюча сталь, які менш схильні до зношування і розриву, мають хорошу міцність і стійкість до вигину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allora |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 78 мм |
| Діаметр | 32 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Крок ступеневої свердла | 2 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 736 ₴


